Kontakty, o spolecnosti

Kontakty

  • Medtechnika Praha s.r.o.
  • IČ: 27580831, DIČ: CZ27580831
  • Praha 2, Anglická 551/6, 120 00

O společnosti

Společnost „Medtechnika Praha“ si Vás dovoluje seznámit s moderní zdravotnickou technikou od předních světových výrobců. Seznam výhradně námi dodávaného lékařského zařízení je zastoupen švédskými obchodními značkami:
ProstaLund, Stille-Sonesta, Demetech a Lake Trading.

1. Společnost ProstaLund Operations AB se zabývá vývojem a výrobou lékařského zařízení v oblasti urologie:
a) Přístroj ProstaLund CoreTherm, určený k léčbě benigní hyperplazie prostaty a zánětů prostaty, se osvědčil jako nejbezpečnější a nejúčinnější nástroj k léčbě onemocnění prostaty. Podle údajů FDA zajišťuje technologie PFLT (termoterapie se zpětnou vazbou) účinnost léčby nezhoubné hyperplazie prostaty, která se vyrovná transuretrální resekci, ale překonává ji co do bezpečnosti. Co do účinnosti léčby zánětů prostaty ProstaLund Core Therm překonává všechny známé metody.
b) Uroflowmetr – ProstaLund Flowmapper Blue – nejrozšířenější přístroj k diagnostice patologie dolních vývodních močových cest.
c) Speciální katétry:
Šelinovský katétr pro nitroprostatické a periprostatické injekce;
CoreFlow – Soft stent – měkký stent, spojující funkce obyčejného drenážního katétru a dočasného prostatického stentu. Stent je určen k odstranění obstrukce prostatické části uretry a vyloučení její neurogenní povahy k výběru adekvátní metody léčby.

2. Společností Demetech AB je zastoupen první osteodensitometr DXL Calscan, založený na kombinaci dvouenergetické rentgenové absorpciometrie (DXA) s laserovým skenováním DXL = DXA + Laser. DXL Calscan je nejdokonalejším nástrojem ranné diagnostiky osteoporózy, překonávajíce diagnostickým významem axiální osteodenzitometry systému DXA. DXL Calscan je mobilní, vysoce propustný, nezávislý na operátorovi, cenově dostupný a absolutně bezpečný – dávkové zatížení je na úrovni přírodního pozadí.

3. Stille-Sonesta AB – to jsou znamenité stoly a křesla pro gynekologii, urologii, ultrazvuk, rentgen, malé operační stoly a pohovky na vyšetření, rentgenově průzračné stoly k operacím cév a srdce, porodní stoly. Přední odborníci celého světa používají křesla a stoly společnosti Stille-Sonesta, oceňujíce je jako nejlepší co do ergonomie a funkcionality.

Jsme přesvědčeni o tom, že Vás zaujmou nejnovější studie a vysoká kvalita lékařského zařízení, rozumná cenová politika a flexibilní přístup k řešení možných otázek pak zajistí efektivní spolupráci.