Stille

Sonesta – Stille AB. Speciální lékařský nábytek

6006 – Pohovka na procedury a vyšetření
na 4 zarážených kolech, 2 sekce, držák na prostěradlo v roli, ovladač elektropohonu. Elektropohon změny výšky (od 40 do 100 cm). Regulace sklopení zadního opěradla od 18° C (pozice Trandalenburga) do +70° C plynovým pístem.

Podrobněji->>
6006-OP – Malý chirurgický stůl
na 4 zarážených kolech, 2 sekce z antistatického materiálu, držák na prostěradlo v roli, pedál na řízení elektropohonu. Elektropohon pro změnu výšky (od 40 do 100 cm). Změna náklonu stolové desky od -18 ° (pozice Trandalenburga) do +70° plynovým pístem.
Držáky na ruce – opce
Podrobněji->>
6122 – Stůl-pohovka k ultrazvukovým vyšetřením
na 4 zarážených kolech, 2 sekce, držák na prostěradlo v roli, pedál na řízení elektropohonu. Elektropohon pro změnu výšky
(od 40 do 100 cm). Regulace sklopení zadního opěradla od – 18° (pozice Trandalenburga) do +70°.
Podrobněji->>
6202 – Urodynamický stůl
na 4 kolech (2 zarážená), 3 sekce, (nožní transformovatelná na stupátka). Držák na prostěradlo v roli, modifikovaná stupátka, držáky na nohy, opěrky, žlábek, pedál k řízení elektropohonu. Elektropohon změny výšky (od 40 do 100 cm), sedačky od 0 do 32? a sklopení zadního opěradla od 18° (pozice Trandalenburga) do +70°.

Podrobněji->>
6210 – Rentgenové průzračné křeslo-stůl
Křeslo – stůl ze speciálního polykarbonátového materiálu je zvlášť určen pro rentgenová a fluorografická vyšetření a optimálně splňuje všechny požadavky při provádění gynekologických, urologických, kolposkopických, laparoskopických vyšetřeních, a rovněž reproduktivního lékařství. Křeslo – stůl 6210 má čtyři servomotory, což dovoluje nastavovat pozici pacienta do polohy ve stoje, sedě a leže. Povrch křesla – stolu je zcela rentgenově průzračný od hlavy do pat, a co do šířky rentgenově průzračná zóna tvoří 48 cm. Za pomoci standardního ručního (nebo nožního – opce) ovladače může být pacient lehce převeden z polohy leže do polohy ve stoje, tj. nastavení celého povrchu stolu se mění od 0 do 90 stupňů, sedačky od 0 do 32 stupňů. Výška horizontálního povrchu se mění od 0,5 m od úrovně podlahy do 1,3 m, což dovoluje bez námahy umístit jakéhokoliv pacienta na křeslo – stůl. Speciální design konzole dovoluje provádět jakákoliv radiografická vyšetření v předozadní, bokové a sklopené projekci. Výborný přístup pro obloukovité rentgenové přístroje a lehkost změny polohy pacienta činí křeslo – stůl 6210 ideálním pro jakákoliv rentgenologická vyšetření.
V kompletu: 4 zarážená, otáčivá kola, 2 sekce, držadla, stupátka transformovatelná na nožní sekci, ruční ovladač.
Podrobněji->>
6302 – Dvoumotorové křeslo pro urologii a gynekologii
na 4 kolech (2 zarážených), 3 sekce, (nožní snímatelná – opce). Držák na prostěradlo v roli, držáky na nohy s klouby, opěrkami, standardním žlábkem, pedálem k řízení elektropohonu. Elektropohony na změnu výšky křesla (od 40 do 100 cm) a sklopení sedačky od 0 do 32°. Regulace sklopení zadního opěradla od -18 do +70° plynovými písty.

Podrobněji->>

6302-U – Dvoumotorové křeslo pro urologii a gynekologii
a 4 kolech (2 zarážené), 3 sekce, (nožní snímatelné – opce). Držák na prostěradlo v roli, držáky na nohy s klouby, opěrkami, standardním žlábkem, pedálem na řízení elektropohonu.
Elektropohony změny výšky křesla (od 40 do 100 cm) a sklopení zadního opěradla od -18 do +70°. Regulace sklopení sedačky od 0 do 32° plynovými písty.

Podrobněji->>

6303 – Třímotorové křeslo pro urologii a gynekologii
na 4 kolech (2 zarážená), 3 sekce, (nožní snímatelná – opce). Držák na prostěradlo v roli, držáky na nohy s klouby, opěrkami, standardními žlábky, pedály k řízení elektropohonu. Elektropohony změny výšky křesla (od 40 do 100 cm), sedačky od 0 do 32 ° a sklopení zadního opěradla od -18° (pozice Trandalenburga) do +70°.
Podrobněji->>
6401 – Stůl-křeslo pro gynekologii a porodnictví
Dva servomotory: celkový zdvih (44-103 cm) a změna polohy rohu zadního opěradla. Roh sklopení sedačky se mění automaticky v závislosti na poloze zad. Čtyři otáčivá zarážená kola. Do standardního kompletu patří:
– Sedačka s výřezem 120 mm
– Dva držáky na nohy
– Dvě obloukovitá držadla
– Plastová kyveta
– Snímatelná podložka pod nohy
– Ruční ovladač
Podrobněji->>
6405 – Chirurgický rentgenově průzračný stůl Stille ImagiQ
Stůl je určen k operacím srdečně cévního systému. Vestavěné elektrické servomotory zajišťují posun povrchu stolu o 71 cm po délce a o 25 cm po šířce, a rovněž sklopení povrchu ve třech rovinách (na stranu nohou 250, na bok 150, na stranu hlavy 350).
Podrobněji->>